Zajmujemy się kompleksowymi remontami budowlanymi oraz modernizacją i adaptacją wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

Firma MODEKO-STYL o firma z 15-sto letnim doświadczeniem. Nasza specjalizacja to: wykończenia jak i remonty łazienek, kuchni, mieszkań, domów.

Adaptacja i przebudowa pomieszczeń. Instalacje elektryczne i wodnokanalizacyjne. Sufity podwieszane, montaż płyt gipsowych i gładzie, oraz klejenie glazury. Naszym nadrzędnym celem jest wysoka jakość prac, gwarantująca pełne zadowolenie klienta. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, np: Atlas, Knauf, Ceresit, Dekoral itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako nasze rekomendacje przedstawiamy kilkanaście naszych zdjęć z wykonanych prac

Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta. A wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia dzisiejszego klienta.

Nasza firma zajmie się także pomocą w doborze oraz zakupem materiałów.